Zora

 

Dobrý den, asi před dvěma týdny jsem si k Vám jela pro Máju. Jelikož byla až moc živá a nehodila by se k mému ročnímu synovi vzala jsem si od Vás Zorinku. Slíbila jsem že zašlu fotky a taky tak činím. Mimochodem jsem moc ráda, že i Mája našla nový domov (dívala jsem se k Vám na stránky). Zorinka se má u nás moc dobře, je hodná vychovaná a moc vděčná, že má zase páničku který jí má ráda, dokonce jsem jí i seznámila s fenkou Jacka Russella řekli si kdo je dominantnější a teď se spolu už snesou (posílám ve fotkách). Před týdnem jsem zjistila že zrovna hárá, tak jsem měla teď složitější období protože mi potvůrka 3x za týden utekla, tak jsem se proběhla vždy 2 kilometry :-) Naštěstí se mi jí podařilo nějak chytit nebo mě pomohli kolemjdoucí, protože si myslela když jsem jí dobíhala že si s ní hraju a tak počkala a když už jsem byla na blízku zdrhala dál.. :-D Jsem ráda že jsem mohla pomoct aspoň jednomu pejskovi nejraději bych si vzala všechny ale to bohužel nejde. Přeji Vám hodně štěstí i pejskům a ať najdou brzy nový domov s hodnými majiteli a ať nemáte zase další přírustky.

S pozdravem K. :-)
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama