Dary útulku

Péče o naše svěřence je mnohdy velmi náročná, ale s vaší podporou dokážeme snad i nemožné! Pokud byste nám chtěli pomoci uhradit výdaje spojené s léčbou pejsků, očkováním, nebo pořízením speciálních diet pro nemocné psy, budeme moc rádi.

Na váš dar vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové účely. Stačí, když si v darovacím formuláři zaškrtnete políčko „chci potvrzení o daru“.

 

Krmivo a pamlsky:

Moc oceníme darované krmivo a pamlsky pro naše svěřence. Někteří pejsci mají ze zdravotních důvodů speciální požadavky na krmivo a musíme se tomu přizpůsobit. V tomto případě tedy bude nejlepší se spojit s vedoucí útulku paní Hanou Dědochovou a probrat s ní, které krmivo a pamlsky jsou aktuálně nejvhodnější nebo nejpotřebnější. https://www.olomouckyutulek.cz/2017/11/vhodne-dary-pro-nase-sverence/

 

Výbava pro psy

Chtěli byste našim svěřencům udělat radost, nebo máte přebytky z vaší domácí výbavy? Přijímáme obojky, vodítka, deky apod. Jen vás poprosíme, zkonzultujte s námi darování těchto věcí předem. Přeci jen naše skladovací kapacity jsou omezené. My i naši svěřenci budeme moc rádi, pokud nám tyto věci donesete čisté, nebo vyprané.

 

Čistící a úklidové pomůcky

V útulku denně využíváme spoustu věcí, které zlepšují komfort a prostředí útulku. Uvítáme čisticí prostředky nebo nářadí na úklid. Pokud by vás zajímalo, čeho se zrovna nedostává, nebojte se zavolat, či napsat vedoucí útulku.

 

Šikovné ruce

Čas od času se v útulku některé věci opotřebují a je potřeba je opravit. Ačkoli jsme v útulku šikovní, jsou věci, na které prostě nestačíme. Proto jsme moc rádi, pokud nám i v tomto někdo podá pomocnou ruku.

V současné době by nám moc pomohl šikovný zámečník na pomoc s opravou rozbitých kotců.

 

I na materiální dary vám rádi vystavíme darovací smlouvu pro uplatnění daňového odpočtu.