Kontakt
Adresa: Areál letiště, Neředín 726, Olomouc
Tel.: 583 210 759
Otevřeno: 14.00-16.00h
Email: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

ZINA

 

Dobrý den,

posílám tři nekvalitní obrázky (na pořádné focení zatím nebyl čas) alespoň pro představu, jak se u nás Zina zabydlela. Je úžasná, miluje mazlení, velmi zodpovědně hlídá, ale se štěkáním to nepřehání. S kocourem jsou kámoši, hrávají si na schovku a na číhanou. Když si kocour moc dovoluje, Zina jen decentně zavrčí a je klid. S obojkem a oblečkem už nemáme problém. Ne, že by to milovala, ale trpělivě drží a pak očekává odměnu. Ráda chodí na procházky, jenom to bouchání petard ji vždycky vyděsí, ale už tolik nepanikaří. Ve výběhu poměrně spolehlivě přijde na zavolání, kontakt s pejsky je zatím bezproblémový, až na jednu mladou pitbullku, která si chtěla hrát a Zina jí to nevěřila. Dala se ale odvolat, takže krev netekla:-D.
Přeji vám všem poklidný konec roku a do toho nového hodně síly, trpělivosti, co nejméně zubožených přírůstků a co nejvíc vydařených adopcí.
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama