Vážení podporovatelé, dárci a přátelé zvířat obecně

mám milou povinnost, poděkovat vám za přízeň a především za finanční dary, které jste nám v loňském roce na naši činnost poskytli. V dřívější době jsme byli schopni z převážné části pokrýt náklady na provoz našeho útulku pro psy v Olomouci – Neředíně ekonomickou činností, což se ale ne naší vinou změnilo a jsme téměř zcela odkázání na dary od vás, nezištných dárců. Věříme, že se nám s vaší pomocí bude i v budoucnu dařit udržet provoz útulku při zachování minimálně stejné kvality jako dosud. Tato naše víra se samozřejmě týká i činnosti kočičího sdružení Píšánek v Uničově.

Pro finanční dary používejte, prosím, transparentní účet č. 776655733/5500, vedený u Raiffeisen bank, současně si opět dovoluji požádat dárce, kteří posílají finanční dary na účet v mBank, aby svůj trvalý příkaz převedli na uvedený transparentní účet.

Ještě bych si dovolil připomenout vám, dárcům, kteří tak nečiní, že mají možnost o svůj dar, pokud je součet darů za rok vyšší než 1.000,-Kč snížit základ daně. To znamená, že při vyúčtování daně za rok 2020 z každé tisícovky darů dostanou 150,-Kč zpět. Pokud tedy máte o potvrzení pro své účetní zájem, napište mi na můj mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz hlavně nezapomeňte uvést adresu bydliště. Částky a data poskytnutí darů není třeba uvádět, vše máme v účetnictví. Pokud jste zaměstnanci, je třeba toto realizovat tak, aby potvrzení měla vaše účetní k dispozici při vyúčtování daně, což bývá ve výplatě za leden, OSVČ mají čas do konce března, popřípadě června.

Ještě jednou tedy za podporu děkujeme a věříme, že nám svou přízeň zachováte.

Za Ligu na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc předseda výboru

Ivan Puhač

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama