VÉNA

 

Evidenční číslo:  4713
jméno: VÉNA (BONY)
plemeno: KŘÍŽENEC STAFBUL.+ČIVAVA
pohlaví: PES
věk:  2 ROKY
velikost: MALÁ 7 KG
tetování:  NE
MIKROČIP:  NE
odblešení,odčervení:  ANO
zdrav. stav
nález/v útulku od:
Prostějov – Čechůvky /14.2.2017
pozn:

4713- Véna (Bony), pejsek nalezen dne 14.2.2017, měl štěstí v neštěstí. Srazilo jej auto, řidič odjel, ale naštěstí to viděla slečna, které nebyl osud pejska lhostejný a tak zavolala MP Prostějov, která psíka odvezla na veterinu a po základním vyšetření a ošetření jej MP Prostějov odvezla do našeho útulku, kde se znovu vezl na veterinu, kdy se udělalo rtg vyšetření a na základě toho byla doporučena operace, která byla ihned naplánovaná na 16.2.2017.
15.2.2017 volal pán, nepředstavil se a do telefonu říkal, že je bývalým majitelem psa, že se pes jmenuje Bono a je to kříženec stafbula a čivavy a že jsou mu 2 roky. Dále mé otázky směřovaly na zdravotní stav psíka, neboť na rtg snímku se ukázalo, že psík již před srážkou autem musel kulhat. Bylo mi řečeno, že ano, že pokulhával na zadní nohu a následovalo, že jej nemohl dále vlastnit a tak jej daroval další osobě. Na otázku jak se jmenuje ta osoba nám bylo sděleno, že neví, že zapomněl. Na otázku, kdy mu psíka daroval nám bylo řečeno, že ten den co jej srazilo auto 🙁 Údajně kontaktoval pána, kterému psíka dal, ten však na výzvy o vyzvednutí psa nereagoval…….zda to je, či není pravda netuším, a těžko zjistím či prokážu. Dnes ráno jsem volala odbor životního prostředí města Prostějova, kdy bylo přislíbeno, že operaci uhradí. V případě vícenákladů se použijí peníze od dárců. Pejsek je velmi hodný, trpělivý pacient, je umístěn na ošetřovně, kde jsou vyhřívané podlahy a tak strach či obavy některých neznalých, že je v kotci, kde umrzne, jsou zcela zbytečné a zakládající se jen na domněnkách těch co to píší. Ve chvíli, kdy toto píši je psík na operačním stole, kdy se veterinář pokouší o to, aby psík mohl i nadále chodit. Držme pěsti

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama