Vena z Vápenek – osvojen

 

evidenční číslo: 6383
jméno: Vena z Vápenek
plemeno: německý krátkosrstý ohař
pohlaví: PES
věk při příjmu: *18.8.2017
velikost: VELKÁ   KG
tetování:
mikročip 941 000 021 6……
Odblešení / odčervení: ANO / ANO
vakcinace: ANO
Nález / v útulku od: 30.11.2020
Zájemci o adopci dotazník https://www.olomouckyutulek.cz/dotaznik-pro-zajemce/
Poznámka:
Vena je velmi, velmi temperamentní, nevyblbnutý, neutahaný pes, který bude potřebovat úplně základní výcvik, s čímž musí majitel počítat dopředu – od přivolání na šňůře v oploceném prostoru, po povely sedni, lehni atd. Bude potřebovat důslednost a pevnou ruku a hlavně trpělivost a druhou šanci – jeho cesta dosud nebyla jednoduchá… Na střelbu nereaguje, naopak se dívá, co by mělo spadnout, ale aportem je nepolíben, zajímají ho hlavně myši a hrabání. Je hlasitější, když vidí psa, poštěkává a chtěl by si hrát (podle nás mu chybí dětství, pohyb, zábava, zaměstnání, láska prostě a člověk, který se mu bude intenzivně věnovat a nezabalí to po prvním neúspěchu). Jinak je to velký milouš, prostě NKO 🙂 Ať už bude majitel psa vést k loveckému výcviku nebo třeba sportu, bude opravdu potřeba intenzívní základní výcvik. V případě zájmu poskytnu info o rodokmenu, Véna absolvoval jarní svod psů loveckých plemen.
sponzor:

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama