Vánoce 2016

Blíží se Vánoce, a tak bychom chtěli poprosit všechny ty hodné lidičky, co na naše svěřence každoročně myslí, ať zváží, jaký dárek do útulku přinesou.

Vzhledem k tomu, že poslední roky nás v průběhu roku krmením hojně zásobují různé prodejny, obchodní řetězce, drobní dárci, nadační fondy atd. tak se dá říct, že obyčejného, méně kvalitního krmení máme víc, než jsme schopni uskladnit a následně i spotřebovat. Letos již máme i pamlsků tolik, že budeme mít co dělat je zkrmit. Všechny tyto věci mají určitou expirační dobu, a tak se nedají skladovat roky a ani na to zde není dostatečně velký skladovací prostor.

Proto letos budeme brát jen kvalitní krmení ( z vysokým obsahem masa), které zejména v následujícím zimním období potřebujeme pro nemocné, staré nebo podvyživené psy a štěňata.

Můžete vybírat například z těchto značek, které máme, co se týče kvality, již ověřené: http://www.bardog.cz/adult-large-breed-30-18 https://www.krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/brit-premium-adult-l http://www.salac.cz/058-sportmix-premium-high-energy-chunk-2618/ http://www.salac.cz/004-pro-pac-dog-performance-puppy-3020/ http://www.propacky.cz/vyrobce/sportmix-wholesomes/ https://www.caskrmeni.cz/eshop/psi/granule/marp-natural-senior-lite-18kg/

Můžete také využít tyto akce na pomoc útulkům:

http://www.jkanimals.cz/cs/pro-psi-utulky-a-spolky/

http://www.altercan.com/utulky/DataMars-Utulek-Olomouc-(LOZ).html

Nebo prosím zvažte, zda nechcete raději dát menší finanční obnos, který by se využil na provoz a chod útulku, např. veterinární péči, nákup veterinárních diet pro nemocné psy nebo kočky, léky, elektrickou energii (na vytápění budov pro psy) atd.

Všem dárcům velmi děkujeme.