ULI

evidenční číslo:
3466
jméno: ULI
plemeno:
KŘÍŽENEC
pohlaví: PES
věk: 8-10 let
velikost:
VELKÁ
tetování: NE
MIKROČIP: NE
odblešení,odčervení: ANO
vakcinace: ANO
nález:
27.1.2015 Olomouc
povaha: Starší kříženec NO, mohutného vzrůstu. Při příchodu byl protiva, pak se hodně zlepšil, šel do osvojení, ale protože několikrát pokousal, tak se nakonec vrátil. V útulku se k ošetřovatelům chová dobře, pokud se po něm nic nechce. Má tendence si hlídat i poslední zapadenou granulku. Nesnáší ostatní psi a když je veden mezi kotci tak když se rozběsní, tak se neváhá zakousnout i do ošetřovatele. Naštěstí je zvyklý na košík. Přes svůj věk je aktivní, miluje procházky a míčky.

2020 Uli nám stárne před očima, má velké problémy s chůzí a myslím, že trpí tak trošku už i stařeckou demencí zapomíná se totiž rozčilovat na další psy a i u žrádla už neví , že si jej tak rád hlídával. Již nechodí s venčiči na procházky, neboť nohy už neslouží a předci jen je to velký a těžký pes na to, aby jsme jej z procházky nesli „domů“ do útulku

Je v ubikaci s vyhřívanou podlahou, ale ani teplo již neudělá zázraky. Do výběhu chodí stále rád, jen díky nevlídnému podzimnímu  počasí už jen na chviličku.

pozn:
zdravot. stav:
sponzor:
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama