Tut

dsc_0837dsc_0839dsc_0841dsc_0842Tut

evidenční číslo:
3186
jméno: Tut
plemeno:
kříženec
pohlaví: pes
věk: asi 5 ROKU
velikost:
VELKÁ 20 KG
tetování: NE
MIKROČIP: NE
odblešení,odčervení: ANO
vakcinace:
nález:
15.8.14 Olomouc
povaha:
NEVYROVNANÝ, NESOCIALIZOVANÝ
pozn:

 

 3.11.2016 Dneska jsem měla tu příležitost, že jsem mohla vyvenčit tohoto krasavce, Tuta 🙂.. Je to hrozně milý pejsek, ale potřebuje pevnou ruku, neustále tahá a nevydrží ani chvilku v klidu. Je hrozně zvědavý, všechno hned očmuchával a značkoval, všude musel být, zkrátka.. bylo ho všude plno.. 🙂
Nicméně je to ale sympaťák, a když se s ním člověk kousek proběhne, jako že opravdu proběhne, o něco se zklidní a je s ním hned lepší práce.
Je to mazel a zlatíčko, nechá na sebe v klidu sáhnout, pohladit, podrbat, na ostatní pejsky, co jsme potkali na cestě, nevrčel ani neštěkal, byl jen zvědavý a hned se za nimi hnal, ale stačilo ho podržet trochu nakrátko a zůstal na místě.
Je to pašák a opravdu milý a hodný pes, ale vyžaduje spoustu práce 🙂 Zaslouží si aktivního páníčka, který s ním bude trávit čas venku, zmírní jeho hyperaktivitu a naučí ho trochu základní poslušnosti
zdravot. stav:
sponzor:

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama