Standa (v útulku Bran – Bruno)

stanik stanik-na-svatbe konepes-005 stanik-s-kralikem stanik-se-sousedem stanik-sam-doma

Dobrý den,

 

brzy to budou dva měsíce, co jsme si od Vás odvezli Bruna. Doma mu říkáme Standa a dělá nám jenom radost. Staník je velmi chytrý a i když se některých věcí zpočátku bojí, jeho štěněcí zvědavost vždy zvítězí. Bereme ho všude s sebou, učíme ho vše co jen jde. Jezdí s námi u koní, na kole, na bruslích, v autě… Chodí s námi na Vánoční trhy mezi lidi, do města, do obchodů, na cvičák, na veterinu, na střelnici, aby nebyl na Silvestra vylekaný… prostě všude kam se se psem jenom jít dá. I hospodu jsme vyzkoušeli a kupodivu tohle uměl bravurně ihned J Snažíme se o co nejčastější kontakt s vychovanými psy, tak aby se naučil správnému psímu chování. Zatím malinko bojujeme s jeho neunavitelností. Přestože ráno vstávám ve čtyři ráno, aby měl před odchodem do práce dostatečný pohyb, je během pár hodin vyspaný a nudí se, jak je vidět na fotce. Prostě štěňátko J Poučili jsme se, domácnost zabezpečili, nakoupili víc hraček a věcí na kousání, a víc běháme J Postupně se uklidňuje a přes léto bude mít k dispozici velmi prostornou zahradu, takže to bude v pohodě J

Roste z něj moc krásný a vyrovnaný pes. Děkujeme za něj a za vloženou důvěru. Vím, že v dnešní době, kdy je obliba Bull plemen obrovská, je velmi těžké vybrat zodpovědné majitele.

 

Ještě jednou děkuji a přeji krásné Vánoce a pohodový Silvestr vám všem v útulku.

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama