SPÍDY

 

evidenční číslo:  5343
jméno: SPÍDY
plemeno: KŘÍŽENEC NO
pohlaví: PES
věk: ASI 4 MĚSÍCE
velikost: velká 16 kg
tetování: NE
MIKROČIP: NE
odblešení,odčervení: NE
vakcinace: NE
nález/ v útulku od:
Olomouc/ 25.4.2018
povaha:
pozn: zlomenina kostí přední končetiny, operace 26.4.2018

Máme jednu špatnou zprávu…. 🙁

Spidy, psí chlapec, který mnoho dobrého nezažil. Do útulku přišel s polámanou packou a už to vypadalo, že se pro něj vše v dobré obrátí. Měl přislíbený domov u své útukové tety, která se o něj doma s přítelem starala, aby nemusel být v útulku, měl psí kamarádku, hračky, které do té doby neznal, konečně byl šťastný. Bohužel přišla další dost nečekaná rána, kterou způsobila na první pohled banální záležitost, a ta mu vzala jeho velmi mladý život. Spidyho pravděpodobně nikdo nikdy neodčervoval. Po příchodu do útulku se odčervovat nemohl, protože byl v léčbě se zraněnou packou. Byl tak začervený, že po podání odčervovacího přípravku se začal náhle zhoršovat jeho zdravotní stav. Škrkavky dokonce i blil. Tři dny jsme bojovali o jeho život, seděli u něj při kapačkách, ale nakonec zemřel své adoptivní útulkové tetě v náručí…

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama