Sen Zvířat 2017

 

Sen zvířat 2017
jsme velmi rádi, že i v letošním roce jsme se mohli zůčastnit již 12tého ročníku Sen zvířat v praze. Na tuto akci jezdíme velmi rádi a to nejen pro to, že zde můžeme osvojit některého z našich svěřenců, ale i proto, že zde potkáme další útulky a depozita se kterými si můžeme vyměnit zkušenosti. Tímto bych ráda poděkovala organizátorům akce, pro které jistě zajistit takovouto akci není žádná sranda, dále Silvie Silvio za možnost luxusního přespání a firmě Hunter za zapůjčení postroje pro našeho Floose, který hledal nový domov. Akci hodnotíme kladně, i když se Floose nepodařilo umístit. Je to asi 2letý pejsek, který nemá nejspíš moc příjemnou minulost do útulku přišel v dubnu tohoto roku, neuměl na vodítku a stále se mu na něm moc nelíbí. Na to, že jsou okolo lidé a městský shon zapomněl vždy, když se okolo něj prošel jakýkoliv pes. Celý den měl tendenci se schovávat a stát se neviditelným teda až na okamžiky kdy se chtěl družit s psíky se stejným osudem Flossovi by bylo nejlépe u lidí, kteří mají již nějakého psa a kteří by měli čas a hlavně trpělivost získat si jeho srdce a pozvednout eho sebevědomí. Další fotky ze Snu Zvířat najdete na : http://utulekolomouc.rajce.idnes.cz/Sen_Zvirat_2017/

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama