ROKY

Dobrý večer, prosíme o pomoc umístit našeho pejska k novým majitelům ? Jsme v zoufalé situaci,máme 3letého labradora Rokyho,kterého máme moc rádi.Nastala však taková životní situace ,ze jsme se museli rozhodnout prodat náš rod.domek  a za 3týdny se stěhujeme do pronájmu bytu v Olomouci.Samozřejmě si nemůžeme vzít Rokyho,s sebou,je to pejsek,zvyklý na zahradě volně pobíhat .Sousedé,co nám slíbili,že mají známé,kteří si jej určitě vezmou ,nám řekli,že dotyční si to rozmysleli.Máme málo času a nevíme co dál.Inzerát jsme měli také,ale nikdo se neozval.Rokyšek je veselý a vděčný pes,za každé pohlazení i pozornost ,miluje děti ,má rád všeobecně lidi,nemá problém ani s ostatními psy.Rád lítá po zahradě i po lese,moc nás mrzí,že si ho nemůžeme nechat, všichni to těžce neseme,ale není jiné řešení.Je očkovaný a letos bude znovu ještě před tím,než jej darujeme.Krmíme ho kvalitními granulemi ,takže je v kondici i po zdravotní stránce. Prosíme Vás o pomoc najít mu hodné majitele, u nichž mu bude dobře.Pokud jsme externí adopci tedy správně pochopili.Děkujeme předem za odpověď.S pozdravem rodina

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama