ROHAN

Rohan Rohan2 rohan3 rohan4 rohan5 rohan6 rohan7 rohan8 rohan9 rohan10 rohan11 rohan13 rohan14 rohan15 rohan16 rohan17 rohan18 rohan19

rohan20

Dobrý den, ráda bych Vám přeposlala dopis, který Vám zasílá Rohan, nejroztomilejší pejsek, kterého jsme si z útulku odvezli.

Zdravím svou minulou rodinu 🙂 .
Byl jsem pojmenován Rohan, ale říkají mi všelijak : Panička mi říká Rohane, páneček Ronane a to malé nechlupaté pískle Johane 🙂 . No, slyším na vše, ale Rohana mám asi nejradši. Měl jsem strach, co mě čeká, ale po třech týdnech u své nové rodiny jsem šťastný. Sice jsem nejroztomilejší pes, kterého kdy měli, ale jsem strašný útěkář, panička mi říká : ,,TY JSI DRUHEJ KÁJINEK!!!!!“ . Dokuď nedodělají plotek u tujek, které maji sousedi, abych jim neutíkal, už se to blíží, musím být na řetězi, dokuď za mnou někdo nedojde. Ale když je někdo doma, ať už panička, páneček, nebo ta divně milá „babička“ , tak jsem puštěný. Nejspíš na tom pravdy něco bude, jenže já nedokážu pochopit to, že panička musí s pánečkem do práce a já musím počkat na ně a mezitím být sám 🙁 . Ale pomalu se to zlepšuje. Kočky už moc nehoním, protože se mi snažili vysvětlit, že sami mají dvě a proto je nesmím sežrat. Jenže, když ony tam suprově ječí, když je honím :-D . Nejdřív jsem spával na staré péřové peřině v budoucí kuchyni, ale pak mi páneček vyrobil super boudu, no ta je vám taková bomba 🙂 Příště zašlu foto i boudy, to jsem nějak nestihl :-( . Miluji skoro všechny, s kterými jsem se seznámil, občas sice zablafám, většinou teda, když jdu s paničkou pro pískle do školky, panička mě uváže, tak to štěkám steskem, stále se bojím, že se pro mě nevrátí… Ale vyji, jejej, už i sousedi nadávají :-D . Panička mi říká, že si nepořídili psa, ale krávu, prý vyji jako když kráva bučí :-) . Ale jsem velice šťastný, na vycházky chodíme dozadu za vesnici na pole a honím ušáky a srnky, ale vždycky jsem se zatím vrátil. A nesnáším sousedova psa, to je vám takovej hnusnej pes s dredama a jmenuje se „PIŠKOT“ , no hloupější jméno snad ani dostat nemohl :-D . Už jsem i opékal buřty a pískle mě jimi krmilo, to dostalo ale vyhubováno, když mi tajně podstrčila celej buřt 🙂 a panička mě honila po zahradě, ale já ho slupl a bylo po buřtu 🙂 . Jsem rád, že jsem konečně doma, protože jsem šťastný a moje rodina mě také miluje.
Zdravím všechny hodné tetičky do olomouckého útulku :-* Pac pa pusu
Rohan