Robin

Zdravím všechny do Neředína a přeju krásný dobrý den, tady je Robi!

Posílám už svůj čtvrtý pozdrav. Mám se moc dobře. Panička za ten rok udělala pár změn, mluvila o nové práci a pružné pracovní době; to je asi to, jak přijde domů brzo a jsme celé odpoledne v lese. Taky bydlíme teďka sami a máme víc místa než předtím, kromě pelíšku a postele si můžu lehnout i na gauč (jen když panička není doma, prý je novej a nesmím tam, ale říkala něco o tom, že mě na něm stejně vidí přes kameru, když je v práci, ale co…). Taky tady místo chození po schodech jezdím výtahem. Někdy chodím na psí hřiště, co máme kousíček od domu (to podle toho, co je tam za kámoše, někteří se mi prostě fakt nelíbí a nejradši si stejně furt hraju s holkama, naštěstí je jich tu dost). Hodně rád taky chodím do lesa, ten mám teďka taky kousek. Prostě paráda! Sousedi říkají, že jsem zlatíčko, protože jsem hodný, když jsem doma sám.
Na dovolené jsem byl v září, prý nějaké Jeseníky, akorát jsem celé dny chodil po kopcích, ale panička říkala, že jsem frajer. Hodně pršelo, dokonce tolik, že mi i přestala vadit ta růžová věc, do které mě navlíkla. Nejdřív jsem chodil uraženě deset metrů za ní, ale pak jsem zjistil, že to má vážně něco do sebe. A taky už nosím místo obojku postroj. No jak říká panička, prostě frajer! V listopadu jsem byl v Beskydech, to bylo skoro stejný, zase samý kopce :))

Doufám, že se máte stejně super, jako já. Už se těším na Vánoce, panička bude mít dovolenou, tak budeme furt spolu. Výlety a válení, to je moje.

Tak se mějte moc krásně, zdravíme s paničkou z Brna a přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama