RAMBO R.I.P.

Dobrý den. Píši vám smutnou zprávu.

Zřejmě si na něj už nikdo nebude pamatovat, je to už 8 let. Adoptovali jsme tenkrát u vás maličko vzteklého hafana (i po mě tenkrát vyjel – moji chybou samozřejmě 😊) jménem Rambo. Byl u vás dlouho a moc si nikoho nepouštěl k tělu, někdo mu podle chování ubližoval. Stal se z něj ten nejlepší přítel a ochránce rodiny. Když se narodily děti, tak k nim nesměl nikdo, kdo by se.mu nezdál 😁. Bohužel na stáří onemocněl epilepsií.

Protože už měl i 4 záchvaty za den a bylo vidět, jaké má bolesti, tak jsme se s ním v neděli museli rozloučit a nechat ho uspat. Myslím, že měl nakonec krásný a veselý život, poslední 4 roky s námi dožil v domečku u lesa a bylo vidět, že je rád.

Rambo kříženec šarpeje v útulku měl evidenční číslo 2650 odhadem asi 3letý pes na svůj domov v útulku čekal od 7.11.2013 do 7.9.2014

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama