Podmínky adopce

Pro osvojitele

 

Adopční poplatek u štěňat je 3.500,-Kč

Vzhledem k růstu cen a taky proto, že jsou lidé ochotni nakupovat štěňata kříženců v cenách okolo 6 až 10tisci na benzinách od neznámých lidí, kdy zvířata jsou navíc většinou nemocná, nejsou vakcinovaná , čipovaná ani odčervená jsme usoudili , že je na čase zvýšit adopční poplatek.

Z útulku dostanete štěně vakcinované, odblešené, odčervené, označené mikročipem a vyšetřené vet. lékařem, dále zajišťujeme kastraci u fen na naše náklady.

 

Všichni psi jsou označeni mikročipem, odčervení, odblešení a kompletně vakcinovaní (vzteklina, psinka, parvoviróza, leptospiróza, hepatitida) a dostanete je od nás za příspěvek na péči o něj ve výši   1.500,-Kč

Kočičku za příspěvek 300,-Kč

Zájemci o pejska musí splňovat tyto podmínky:

Vlastnit OP a mít minimálně 18 roků.

Pejsky dáváme do adopce jen přímému osvojiteli, to znamená, že pokud chcete pejska pro babičku, sestru, tetu, kamaráda atd., je potřeba tyto vzít sebou.

Nejvhodnější je pejska si dopředu vybrat na našich stránkách a zavolat si na útulek a domluvit termín osobního kontaktu s vybraným pejskem. Pejsky i kočičky, kteří jsou v karanténě, nelze fyzicky po dobu karantény ukazovat, do karanténního bloku je zákaz vstupu.

S sebou budete potřebovat vodítko, obojek a popřípadě náhubek na konkrétního pejska. Pro kočičku na cestu nejlépe přepravku.

Bez toho Vám kočičku ani pejska neosvojíme. Zvíře vás ještě nezná, a pokud by se Vám vysmeklo či uteklo z auta, jen těžko jej budete odchytávat.

Při osvojení budete podepisovat tzv. osvojovací smlouvu:

Počítejte s tím, že zvíře z útulku je po dobu 4 měsíců od nálezu majetkem neznámého majitele. Pokud by se tento o zvíře přihlásil, jste povinni zvíře navrátit prostřednictvím útulku majiteli. Zvíře se stává vaším majetkem až po uplynutí této doby, proto pečlivě sledujte datum přijetí do útulku.

Pro majitele, jejichž pes se v útulku nachází

Pokud se Váš pes nachází v útulku, nejdříve zavolejte na tel. č. 583 210 759.

Při vyzvednutí si vlastního psa budete potřebovat OP, pokud se jedná o čistokrevného psa s průkazem původu – průkaz vzít sebou. Pokud je pes čipovaný, vzít očkovací průkaz, kde by měl být čip zaznamenán.

U voříšků nám dokázat vlastnictví buď fotografií, kupní smlouvou nebo alespoň očkovacím průkazem.

Za pobyt psa je stanoven poplatek 150,-Kč/DEN