Penny – (Brigita)

Dobrý den,

zasíláme vám nějaké zprávy a hlavně fotky o Brigitě, kterou jsme si z vašeho útulku odvezli 6. ledna 2017.
Dali jsme naší černé krasavici jméno Penny, na které už docela slyší (když zrovna chce).
Máme ji moc rádi, snažíme se, aby od nás dostávala veškerou lásku, kterou jsme schopni dát. Doma je klidná, spokojená, že může být v teple a hlavně s námi. Pořád by se mazlila, hladila, občas prala 🙂
První týden se bohužel potýkala s průjmem, bůh ví proč. Hned jsme ji vzali k panu doktorovi, brala antibiotika a vařili jsme jí rýži a vývar s masem a mrkví 🙂 Ta si jedla. Teď už je to dobré a dopřává si granule Royal Canin.
Jako první hračku dostala plyšovou sovu. Do tří minut musela bohužel sova podstoupit náročnou operaci, po které měla o něco méně výplně, zato vypadala o něco více jako Frankenstein. Občas Penny sovu na chvíli dáme, ale vždy to dopadne jen upadnutím zobáčku nebo křídla 🙂
Druhou hračkou byl balon. Ten vypustila až po třetím kousnutí. Stejně má asi radši, když se jí nikam nekutálí a může ho vyhazovat do vzduchu.
Venku je Penny neposlucha. Pořád tahá (na to jsme byli v útulku upozorněni), ale my ji to naučíme. Cvičíme různé povely na pamlsky. Tak už umí sedni, lehni, ke mně.
Pořád by se cpala do postele a na pohovku. Svůj pelíšek, který jsme jí pořídili, roztrhala do druhého dne (viz fotografie). Ale třeba si jednou zvykne (opět jsme si hráli na švadleny a zašívali).
Penny je taky neustálý jedlík. Dostává granule dvakrát denně, občas i s nějakou kapsičkou. Ale chodí a čichá pořád, hlavně když se něco vaří 🙂 Hodně ji láká odpadkový koš, který se naučila otevírat. Jednou se jí to podařilo moc dobře a skončila s ozdobou na krku – určitě se u fotky zasmějete, jako jsme se zasmáli my, když jsme to naše tele viděli 🙂
Přejeme všem pejskům z útulku, aby našli ten správný domov a aby je jejich majitel měl tak rád, jako máme my rádi naši Penny. I přes všechny eskapády, které dělá, bychom ji nevyměnili. Už je naše 🙂
Mějte se krásně.
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama