OKTARÍNA

 

Evidenční číslo: 5005 a 5006
jméno: OKTARÍNA
plemeno: KŘÍŽENEC
pohlaví:  FENKA
věk: *31.8.2017
velikost: KG
tetování: NE
MIKROČIP: ano
odblešení,odčervení:
zdrav. stav
nález/v útulku od:
 3.9.2017
pozn: Devět týdnů stará Piškule (oficiálně Oktarínka) vypisuje výběrové řízení na novou rodinu, kterou bude dalších patnáct let šikanovat. Piškule bude malého vzrůstu a má úžasné předpoklady pro canisterapii či jakýkoliv sport. Požaduje ubytování v posteli a možná dovolí své rodině, aby bydlela s ní. Dále požaduje časovou flexibilitu, vysoké finanční ohodnocení, stravu nejvyšší kvality a sportovně založené lidi. Taky by se hodil vyšší počet členů domácnosti, kteří ji budou bezmezně obdivovat a zbožňovat.
Přihlášky do konkurzu posílejte k Piškulině sekretářce na mail libuse(at)canisterapie.net, nebo na telefon 602658685.TĚMTO PRCKŮM ZEMŘELA PSÍ MÁMA A TAK NÁS MAJITELÉ POPROSILI O POMOC S VYPIPLÁNÍM PRCKŮ
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama