Kontakt
Adresa: Areál letiště, Neředín 726, Olomouc
Tel.: 583 210 759
Otevřeno: 14.00-16.00h
Email: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

NICO – osvojen

 

 

 

 

 

evidenční číslo: 6070 (5792)
jméno: NICO
plemeno: KŘÍŽENEC
pohlaví: PES
věk: ASI 9 MĚSÍCŮ
velikost: VELKÁ      KG
tetování: NE
MIKROČIP: NE
odblešení,odčervení: ANO
vakcinace: NE
nález / v útulku od: OLOMOUC /16.3.2019
povaha:
pozn: Od svých 5 měsíců byl v adopci. Napsali o něm bývalí pánečci:

„Dobrý den, měl pro sebe velkou zahradu, i kotec, miluje pozornost je velice hravý, je to takový ocásek všude vás následuje 🙂 na výcvik chodil poslední dva měsíce, jinak jsme se že začátku snažili cvičit ho doma, jediným problémem je ze je nejspíš krizeny labrador s rotvajlerem, proto má dvě tváře tím myslím že když je mezi psy neovládá se, možná je to taky tím že si prošel něčím špatným v minulosti ještě než jste si ho vzali do útulku, potřebuje důraz nejlépe panička chlapa, my jsme s mamkou a ségrou neuměli být tak tvrdé.Prosím smažte že někoho napadl bylo to v sebeobraně byl v úzkých, v případě že by měl někdo zájem klidně mi může zavolat zeptat se na cokoliv, jde mi jen o to aby byl spokojený, nic víc.

popis situace:

Vběhl k naší zahradě cizí pes, byl klidný, Nico se rozběhl a začal vrčet a skákat a dorážet, taťka ho zavolal do kotce poslechl, řekl mu zůstaň, zůstal, ale pak se v něj něco zlomilo rozběhl se znovu začal opět dorážet ale už neposlech když ho taťka volal už neposlech takže ho honil vzal si na něj klacek Andy byl pod keřem v rohu neměl kam utéct takže se choval instinktivně a začal se bránit, začal vrčet a cenit na ségru a taťku dostali jsme strach protože tohle dělá jen cizím psů a ne svým blízkým.

zdravot. stav:
sponzor:
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama