Miroslav

Mireček se našel v dubnu 2016 v obci Milkov u Konice. Je to neuvěřitelný mazel, který vás svým útrpným pohledem přes mříže kotce okamžitě dostane. Také je to oblíbenec našich venčičů. Sice občas zatáhne, ale pro ty, kteří s hafany chodí běhat je ideální. Bohužel, když se mu něco nelíbí, tak neváhá zavrčet, pokud se pořádně nevyřádí a neunaví, dokáže přelézt jakýkoli plot a vyvenčit se „po svém“, a trpí alergií na traviny. Z těchto důvodů se mu stále nepodařilo najít nový domov. V útulku chodí denně na procházky a vzhledem k tomu, že je v kotci hned u brány, tak je i v centru dění.

MIREČKA CHTĚLA OBEC ZPĚT!!! Údajně na hlídání nějakého pozemku. Prostě už nechtěli platit pobyt v útulku. Když jim bylo sděleno, že trpí alergií na traviny, odpověděli, že TO JE JIM JEDNO. Co čekalo našeho krále Miroslava? Má být někde sám, mít velké kožní problémy kvůli alergii, být krmen tím nejlevnějším krmením??? A co s ním obec udělá, až zjistí, že jim přelézá plot a utíká??? To jsme přece nemohli Mirovi udělat.

HLEDÁME MIREČKOVI  STÁLÉHO SPONZORA DO DOBY JEHO OSVOJENÍ !!!  Číslo účtu 776655733/5500 , variabilní symbol 4217, zpráva pro příjemce „Miroslav“.

Průměrná cena pobytu psa v útulku se pohybuje okolo 130,-Kč na den (v tom je započteno nejen krmení, ale i odvoz odpadních vod, vodné, el. energie, veterinární péče atd.) Pomůže nám však i to pokud u těchto psů, kteří jsou placeni z darů , bude zaplaceno alespoň nějaké lepší krmení a veterinární péče. Tudíž u Mirečka aspoň okolo 1.500,- Kč.

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama