Mekotnice

evidenční číslo: 4685
jméno: MEKOTNICE
plemeno: NO
pohlaví: FENA
věk:  asi 1,5 -2 roky
velikost:
VELKÁ 25 kg
tetování: NE
MIKROČIP: ANO
odblešení,odčervení: ANO
vakcinace:
nález:
30.1.2017 BÍLÁ LHOTA katastr Řimice
povaha:  MILÁ, HODNÁ, SNÁŠENLIVÁ
pozn: Carevna ( cca 5 let) a Mekotnice (1-2 r.) jsou dvě úžasné fenky, které byly odchyceny společně. Jedna na druhé je absolutně závislá, jedna bez druhé nejde ani do výběhu, spávají nalepené na sobě, nehnou se od sebe, prostě jsou to parťačky na život a na smrt. Obě jsou navíc moc hodné, mazlivé, poslušné a také čistotné. Byly odchyceny, když pobíhaly po dálnici, tak tak, že přežily. Není ani možné, že se o tak skvělé fenky nepřihlásil majitel. Do nového domova bychom je jen s těžkým srdcem dávali zvlášť, proto hledáme v první řadě někoho, kdo by si je mohl vzít obě. Svá trošku zvláštní jména dostaly podle toho, že v den, kdy přišly, odešli do společného domova naši dědečci Car a Jekota. Doufáme, že holky dostanou stejně skvělý domov, jako mají oni.
zdravot. stav:
sponzor:
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama