Max

Dobrý večer. Před měsícem jsme si od Vás vzali Maxíka. Řekla bych, že si u nás zvykl okamžitě. Měli jsme strach jak bude reagovat hlavně na děti, protože máme 3. Ale hodnějsiho psa jsem neviděla. Jde vidět že je vděčný a lidi má rád. Nejmladšímu je 10mesicu a toto si hlídá nejvíc. Jediné s čím je problém, ale pomalu si zvyká je hodně lidí. Když k nám přijde někdo koho ještě neviděl a je těch lidí víc jak 2 tak vrčí. Ale myslím že to je ze strach. Vždycky mu dáme chvíli o samotě a sám si pak přijde pro pohlazení.
Je dost tichý. Štěká jenom když jde někdo kolem našich dveří a to není moc často. S ostatními psi je kamarád. Potkali jsme spoustu psů a nikdy nevyjel. Hodně psů spíš vyjíždí po něm. Asi jim nevoní.
Pořád si zvykáme, ale je to čím dál lepší. Je vážně moc hodný. Děkujeme za něho ❤️

 

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama