MAX – osvojen

 

evidenční číslo: 6376
jméno: Max
plemeno: kříženec
pohlaví: pes
věk při příjmu: 1,5 roku
velikost: střední  17 KG
tetování: ne
mikročip ANO
Odblešení / odčervení: ANO/ANO
vakcinace: ANO
Nález / v útulku od: přijatý 21.10.2020 osvojen 23.11.20 vrácen z adopce 15.7.2021
povaha:

Max, byl původně milovaným psíkem s vlastní paničkou, tak však zemřela a Max tak ztratil půdu pod nohama. Zpočátku to bylo klubko nervů, bojínek, který nechápal proč se najednou ocitl v útulku. Dnes již zase vrtí ocáskem a rád se mazlí.

Zájemci o adopci dotazník https://www.olomouckyutulek.cz/dotaznik-pro-zajemce/
Poznámka: Po více jak půl roce se Max vrátil do útulku. Nebyla to jeho chyba rodina se rozpadla a v jednom si panička netroufala Maxe dál mít . Měsíc po adopci o něm napsali

„Před měsícem jsme si od Vás vzali Maxíka. Řekla bych, že si u nás zvykl okamžitě. Měli jsme strach jak bude reagovat hlavně na děti, protože máme 3. Ale hodnějšiho psa jsem neviděla. Jde vidět že je vděčný a lidi má rád. Nejmladšímu je 10měsiců a toto si hlídá nejvíc. Jediné s čím je problém, ale pomalu si zvyká je hodně lidí. Když k nám přijde někdo koho ještě neviděl a je těch lidí víc jak 2 tak vrčí. Ale myslím že to je ze strach. Vždycky mu dáme chvíli o samotě a sám si pak přijde pro pohlazení.
Je dost tichý. Štěká jenom když jde někdo kolem našich dveří a to není moc často. S ostatními psy je kamarád. Potkali jsme spoustu psů a nikdy nevyjel. Hodně psů spíš vyjíždí po něm. Asi jim nevoní.
Pořád si zvykáme, ale je to čím dál lepší. Je vážně moc hodný. Děkujeme za něho ❤️

 

sponzor: