Matěj – osvojen

 

evidenční číslo: 6382
jméno: MATĚJ
plemeno: kříženec AST
pohlaví: pes
věk při příjmu: 2 měsíce
velikost: 6,45 kg
tetování:
mikročip ANO -neregistrovaný
Odblešení / odčervení: ANO/ANO
vakcinace: ano
Nález / v útulku od: uvázaný u útulku / 19.11.2020
povaha:

Za tři dny co je na útulku o něj projevilo zájem 18 zájemců přes fb, 12 zájemců telefonicky, 3 zájemci přes adopční dotazník a 3 zájemci přes e-mail.
Asi 2 měsíční kříženec AST nebo pitbulteriéra.
Označen mikročipem, který však nebyl registrovaný. Pokud si toto čte bývalý majitel, tak jej poprosíme o očkovací průkaz, jméno a adresa jde začernit a psík by nemusel absolvovat vakcinaci znovu.
Je to malý cvrček a zdá se, že již víme proč se jej někdo zbavil. Nejspíš udělal tu chybu, že štěně trošku rozmazlil a ono již nedokázalo být samo. Ten řev jaký vydává, když je chvíli sám by panelák nejspíš zbouralo. Nedoporučujeme tedy do bytu se sousedy. Ten samý rámus dělal i celou cestu autem. (těžko říct, zda jen strach kam ho zase vezou, nebo proč ten povyk při jízdě autem. Jako každé štěně, i když má hračky nejraději se pokouší kousat to co hračky nejsou, jako boty, židle, roh postele, nabíječka na telefon atd.
Budoucí majitel by měl dávat přednost sprchovým šamponům před klasickým mýdlem, to se totiž Matějovi také líbilo 🙂
Myslíme si, že žil v bytě i proto, že, když se vezme na zahradu tak velmi rychle chce jít zpět do tepla domova.
Na svůj věk je již poměrně čistotný, ne že by si sám řekl, že potřebuje ven vyvenčit, ale pokud se s ním chodí často na krátkou čurací procházku tak doma do ničeho hned tak nešlápnete.

Zájemci o adopci dotazník
Poznámka:
sponzor: