LOKI

 

Loki

Dobrý večer, konečně posílám fotečky Lokiho, je to sluníčko, občas je v pelíšku společně s Ajou, ale to se mi nedaří vyfotit. Zvykají si na sebe a je to den ode dne lepší, Loki je submisivní a Aja měla tendenci ho šikanovat  a evidentně se bojí mužů, tam se muselo něco stát, se ženama problém nemá. Venku chodí na vodítku úplně skvěle a doma neštěká. Měla jsem z toho strach, ale možná, že je tady s Ajou, tak je to pro něj lepší. Pelíšky si střídají, přes den občas spí na sedačce a v noci se tulí do postele:-) Největší problém bude s česáním, to je těžká panika, bude to na dýl.

Je to sluníčko, prostě láska na první pohled. Jak budu mít lepší fotky, tak pošlu a až bude cesta na Olomouc, tak se zastavíme. A v Brně vás rádi uvidíme. Hezký večer S. J.
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama