Laura

 

na základě, prosíme o pomoc s hledáním nové rodiny pro fenku křížence labradora Lauru. Laura má 8 roků, je čipovaná i kastrovaná, a na svůj věk je ještě vitální. Majitel prodává baráček a stěhuje se do bytu, a již se nebude moci o psa starat ze zdravotních důvodů (krátkodobé pobyty v nemocnici a celkově špatná pohyblivost v důsledku silného diabetu). Laura je zvyklá na domečku s možností výběhu na zahradu, ale miluje také procházky, je zvyklá na město. Jenom nemusí motorky a rachotící auta, ty potom ráda honí. Ve stravě není vybíravá, žere granule, konzervy, ale sní i maso. K cizím lidem je důvěřivá, ostatních psů si moc nevšímá, ale vlastní zahradu si chrání před ježky a dalšími zvířaty.

 

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama