Klára

 

Dobrý den, 15.1.2021 odešla do psího nebe fenka Klára z vašeho útulku, osvojena asi v listopadu 2006, kdy jí bylo 16 měsíců.

Klára byla velmi svéhlavá a mnohdy se nečekaně vydávala na toulky, přesto nám velmi chybí, mám ji stále ráda i přes její zvláštní povahu, zažila jsem sní spousty hezkých zážitků, ráno po vyvenčeni ji asi postihla mrtvička a nepostavila se na zadní nožky ,zůstala sedět na zahradě pod stromem, pak se doma v pelíšku počurala což nikdy neudělala, byla velmi čistotná, po poradě s přivolaným veterinářem jsem ji nechala odejít uspáním pomocí injekcí, vzhledem k jejímu věku aby se netrápila, i když to je velmi těžké rozhodování, posílám její poslední fota, Lila- Niki(osvojena v dubnu) byla stále u ní. Lída H.

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama