Katie – (v útulku Josefína)

josefína josefina2 josefina3 josefina4 josefina5 josefina6 josefina7 josefina9 josefina11 josefina12

Dobrý den,

posíláme pár foteček od nedávno adoptované Katie (Josefínky). Spí zatím s námi v pokoji (může běhat po domku) a chová se velice hezky. Chvíli po příjezdu od Vás se velmi rychle adaptovala a stala se z ní hned veselá kopa. Stačilo jen jedno ukázání kde má spinkat a hned tam pravidelně lehává. Je velice učenlivá a chytrá.
Už umí sedni, dej pac, a přivolání. Taky už trénujeme na aport a lehni. Papá u nás granulky pro štěňata střední velikosti ONTARIO (těžko říct jak bude velká ale myslím že o moc větší asi nebude). Zlehka dáváme kvalitní štěněčí konzervy, ale jen opatrně (měla trochu průjem) i když jsme do zásoby nakoupili asi 7kg :D. Potřebu už se taky snaží vykonávat venku a docela jí to jde. Ze začátku s tím byl trochu problém než se to naučila. S našimi psy, psem KAO a fenkou SAO už jsou poměrně kamarádi. S fenkou vychází naprosto skvěle už od prvního dne, s pejskem už docela taky, ale ten si ještě trochu hlídá své teritorium. Vypadá, že je moc spokojená a i nám dělá obrovskou radost. Je to náš miláček. Děkujeme za ni.
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama