JULČA – DARUJI

Julča 1

Dobrý den,

 

v sobotu jsem mluvil se zaměstnankyní vašeho útulku ohledně nabídky koček.

 

I když mi to nejde přes srdíčko, musím kvůli partnerským problémů nabídnout koťata někomu jinému, Koťatům je 5 měsíců, byly odčervené a odblešené. Čekají na kastraci, pokud to nestihnu já, jsem schopen kastraci zaplatiti stávajícímu majiteli. Světlá strakatá kočka je Julča, je mazlivá, hravá, čistotná, naučená chodit na kočičí toaletu. Mourovatá kočka je Micka, je to ségra Julči a je to domácí mazlíček, vyžaduje mazlení, permanentně vrní, je to takový kočičí pejsek. Také je odčervená, odblešená. Kočky jsou navyklé být prozatím doma, venku byly zatím jen v mém doprovodu. Obě dvě jsou naučené na kočičí granule, masové kapsičky a semtam nějaký ten kočičí pamlsek. Foto k ilustraci zasílám v příloze.

 

Kontakt na mě: Michal.Siller@seznam.cz, tel.: 737487927

 

Děkuji za zvěřejnění inzerátu.

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama