JOHANA

poprvenaprochazce2

Dobrý večer,

posíláme Vám pozdrav od Johanky. Cestu domů zvládla výborně, jeli jsme asi 60 km a byla celou dobu moc hodná. Zdá se, že trochu teskní, včera nejedla a dnes jen trochu a ani nechce pamlsek, piškot s tabletkou si ale vždycky vezme.
Na naši kočku se tváří přátelsky a zvědavě, nezdá se, že by ji chtěla sežrat, jenom očichat, kočka se ale schovává. K dětem je moc hodná a děti jsou nadšené.
Dobře taky zvládá venčení se, doma v bytě se zatím vůbec nevyvenčila, jen na zahradě nebo procházce :-). Když se vracíme ze zahrady domů, nechce jít, musím ji hodně přemlouvat, nakonec si dá říct. Dnes jsme byli poprvé na procházce v lese. Trošku tahá, ale určitě to časem bude lepší.
Až si na sebe zvykneme, naučím ji přijít na zavolání a chodit lépe na vodítku a taky bych byla ráda, kdyby dokázala být venku navolno a neutekla, abychom si všichni víc užili procházek. Ještě se ozveme, jak se jí dál daří, budeme ji moc opatrovat.
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama