Jessy- našla nový domov

 

Dobrý den, hledám nového majitele pro tuto dámu, její pán se o ní již nemůže postarat a já sama mám doma dva psy pubertalniho věku, tak to pro ni není úplně optimální prostředí. Se psy vychází dobře, s fenami nevyjde. Nejlépe by ale bylo, kdyby byla sama. Fenka se jmenuje Jessy, má 14 let, není kastrovana, má za sebou operaci zánětu dělohy cca před 5 lety, je zdravá, trápí ji jen stáří, občas zadní nožky a už má trošku horší zrak i sluch, ale stále aktivní dle svých možností zvládne i 5km výlet, ale určitě ne každý den. Je odčervená, čistotná, umí základní povely, očkovaná, čipovaná. Hodí se k odrostlejším dětem a určitě patří do bytu. Je milá, ráda se mazlí, má moc ráda fyzický kontakt s páníčkem. Většinu času prospí, pochodi po bytě, poťapká kolem domu. Bydlíme kousek od Olomouce.

 

 

 

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama