IGGY – osvojena

 

Evidenční číslo:  4868
jméno:  IGGY
plemeno:  KŘÍŽENEC NO
pohlaví:  FENA
věk:  10 -12 MĚSÍCŮ
velikost:  VELKÁ 20 KG
tetování:  NE
MIKROČIP: ANO
odblešení,odčervení:  ANO
zdrav. stav  VELMI ŠPATNÝ, STARÉ ZLOMENINY OBOU ZADNÍCH KONČETIN, ZLOMENINA KRČKU STEHENNÍ KOSTI, ANEMIE, KŘIVICE, OTOKY HLAVY, KRKU
nález/v útulku od:
 OLOMOUC / 31.5.2017
 1.6.2017 operace levé pán.končetiny, 19.9.2017 operace pravé pán. končetiny, 16.11.2017 objednána na kastraci
pozn: Pejsek z dlouho sledované kauzy Týraná štěňata Olomouc. Již vícekrát podány podněty na KVS pro podezření z týrání, nikdy neshledali nic, nestačili výpovědi lidí tato fenka nevím jestli měla více štěstí – přežila a jako jediná se dožila toho, že byla odebrána prozatím je to  předběžné opatření odebrána pro podezření z týrání. Ani na základě lékařských zpráv , které potvrzovali, že zlomeniny nohou jsou neléčené a tím pádem fence způsobují velké bolesti při snaze o chůzi, nestačil rozbor krve, který prokázal podvýživu , otoky hlavy apatie zvířete, výpovědi svědků nic z toho nestačilo na odebrání zvířete ! Proto jsme svolili k tomu, že se s majitelem jednalo a dokonce se mu i zaplatilo, aby se díky úřadům nedostala opět do tohoto pekla. Dne 27.11.2017 se začíná psát nový , lepší příběh této fenky a po všech útrapách našla své milující doma u rodiny s dalšími psími společníky. Děkuji Ivaně Muchové, nejen, za to, že ji na nový domov připravovala, že s ní i do nového domova na nějakou dobu jela, ale hlavně za tip na nový domov. Všichni si zaslouží milující domov, ale tato fenka obzvláště. TO jsme podali znovu a stále ještě se čeká jak dopadne tentokrát, zda bude konečně tyran potrestán a bude mu zakázán chov.
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama