HÁTOŠ – vrácen do útulku

dsc_0088OLYMPUS DIGITAL CAMERAhatos

 

evidenční číslo: 6251
jméno: HÁTOŠ
plemeno: KŘÍŽENEC
pohlaví: PES
věk při příjmu: *2013
velikost: VELKÁ 39,75KG
mikročip: ANO
zdravotní stav: KASTROVANÝ
odblešení/odčervení : ANO/ANO
vakcinace: ANO
nález/v útulku od: OLOMOUC/7.8.2015
povaha: Je to krásný, ale strašně bázlivý pes. Dostane-li se do úzkých, nebo se lekne, má tendence útočit. Proto i péče o jeho srst je téměř nemožná. Snad žádný pes nemiluje procházky tak jako on. Umí základní povely. Vzhledem ke své bázlivosti je vhodný k někomu zkušenějšímu. Určitě není vhodný k dětem.
zájemci o adopci: https://www.olomouckyutulek.cz/dotaznik-pro-zajemce/
poznámka:  Pes je velký smolař jako poměrně mladý pes osvojen z útulku Havířov po nějaké době nalezen v Olomouci, kdy se původní osvojitelka k němu nehlásila u nás byl osvojen v lednu 2016 v květnu jej vrátili pro agresivní chování – pokousal.Dalším osvojení bylo v březnu 2020, osvojitelka obeznámena s jeho chováním, docházela na zvykačku a i přes varování ze strany útulku si jej adoptovala. Opět došlo k napadení osvojitele, kdy osvojitelce způsobil vážná zranění.

Mnozí osvojitelé, nevěří slovům ošetřovatelů, že je pes jen ke zkušenému člověku a potom to dopadá takto. Hátoš je v útulku dlouho, kdy se v útulku i změnili ošetřovatelé a jen díky tomu, že víme co si k němu můžeme dovolit, k žádnému vážnějšímu úrazu nedošlo. Je však potřeba si dávat pozor, při vedení do výběhu, kolegyně uklouzla a už to byl důvod k tomu, že to Háťa na ni zkusil.

I přes to , že ji miluje a rád si s ní ve výběhu hraje, nechá se podrbat, přes to pokud se lekne kousne.

sponzor:
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama