Hafík ( v útulku Fanfán)

Dobrý den,

v těchto dnes se náš milý pejsek Hafík dožívá 11-ti let. I přes svůj věk, má stále povahu hravého štěněte.

Na podzim minulého roku jsme si už mysleli, že ho ztratíme, protože při návštěvě u veterináře mu byly zjištěny rakovinové nádory v okolí konečníku, jejichž operace by byla velmi riskantní a nebyla nám doporučena.

Začala mu i řídnou srst, takže při prvním sněhu mu tento roztával na zádech, takže byl mokrý a bylo mu zima, ikdyž předtím mu sníh na zádech zůstával, aniž by roztál, takže jej stačilo omést smetáčkem.

Rozhodli jsme se jej proto léčit a začali mu dávat Cordyceps sinensis a Komplexní veterinární přípravek na kuži a srst (obojí od firmy NATURGREEN ) ve formě želatinových kapslí, které jsme mu podávali ukryté v paštice pro psy.

Díky Bohu tato léčba zabrala a jeho stav se výrazně zlepšil, takže na něm už není poznat, co prodělal.

Má ještě „brášku“ Lukáška (12 let), se kterým se velmi rozumí. Na jaře jsme ale ztratili naši kočičku Esterku, která večer odešla ven na „cárandu“ a už se nám nevrátila.

Přeji vám mnoho radosti s vašimi pejsky a im přeji, aby co nejdříve našli hodné páničky.

S pozdravem

S. Č.

Dobrý den,
v těchto dnech se náš milý pejsek Hafík (u vás Fanfán) dožívá 12-ti let.
Stále má povahu hravého štěněte a jsme velice rádi, že jej máme a doufáme, že ještě nějaký rok budeme mít. Se svým kamarádem Lukáškem (*2005) tvoří nerozlučnou dvojici a jeden bez druhého nemohou být.
Stávající horka oba statečně zvládají, ale většinu horkých dní prospí ve svém chladnějším obydlí. Ovšem ráno a večer jsou čilí a plní energie. Dneska se konečně ochladilo, takže i jim bude lépe.
Přeji vám mnoho radosti s vašimi pejsky a jim přeji, aby co nejdříve našli hodné páničky.
S pozdravem
S. Č.