HAFÍK – (Fanfán)

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 20

Dobrý den,

v právě uplynulém  měsíci červnu se dožil 10-ti let náš milý pejsek Hafík ( u Vás Fanfán), kterého jsme si přivezli z Olomouce  v srpnu 2006 jako dvouměsíční štěně.

Přinesl nám mnoho radosti a ve své povaze vlastně zůstal dodnes vůči nám  takovým hravým štěnětem. Jinak je výborným hlídačem, který nesnáší ježky a cizí kočky, kteří se dostanou na naši zahradu, nebo jen do její blízkosti.

Není sám, ale je součástí naší smečky, kterou s ním tvoří pejsek Lukášek (*2005 , Jack Russel terier x drsnosrstý jezevčík), který je „šéfem“  a kočička Esterka(*2006), která je pro naše psy „jejich kočka“, která si k nim může vše dovolit a kterou chrání před dotěrnými kocoury.

Pro Hafíka není žádný plot nepřekonatelný,  takže musíme vytvářet na plotech  různé zábrany, aby je nepřekonal. Má neskrývanou  radost, když se mu podaří nějakou zábranu překonat a smutně pak kouká, když zahrazujeme nově objevenou únikovou cestu, na kterou jsme přišli. Vždy se ale v krátké době vrátí a čeká u vrátek, aby mohl zpět domů. Jsme velice rádi, že  máme jeho i jeho kamarády.

Přejeme všem Vašim pejskům, aby co nejdříve našli nový a spokojený domov.

S pozdravem

Svatomír Černín

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama