Fogy R.I.P.

V listopadu 2021 mi za duhový most odešel můj dlouholetý čtyřnohý přítel.

Myslela jsem si, že již jiného pejska k sobě nepřipustím a přemýšlela jsem pouze o sponzorství. V útulku mi ukázali tebe, obyčejného černého voříška se jménem Fogy, který má již svůj věk i zdravotní neduhy. A tak to vše začalo. Naše procházky.

Zvolila jsem tuto variantu ze sobeckosti, bála jsem se vzít si domů staršího pejska, kterého bych mohla v brzké době pochovávat. A teď tě prosím, toto mi odpusť.

Na jaře se objevilo sluníčko, příroda se probouzela do teplejších dní a my jsme spolu začali jezdit do parku. Chtěla jsem, aby jsi viděl i něco hezčího než jen opakovaně procházené cestičky kolem útulku. Po každé procházce jsme si rozdělali deku pod stromem a jen tak vegetovali. Byl jsi šťastný, když jsi ležel v trávě, intenzivně sledoval okolí a povídal si s ostatními pejsky. Bylo ti to vidět na očích.

Postupně jsem zvažovala, že bych si tě občas brávala i domů. K tomu však již nedošlo.

Ten obávaný den opravdu nastal – dne 22.10.2022 přišel telefonát z útulku.

Jde to jen velmi těžce přijmout. Vždyť jsi býval tak čiperný.

Fogy, nebyl jsi jen nějaký pejsek z útulku, mě jsi do života přinesl řadu pěkných, milých chvilek, i když jen na krátké období. Ve svém srdíčku si tě uchovám napořád a budu vzpomínat.

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama