Flin

dsc_0140dsc_01461361794784_1788-flin

Dnes  19.3.2019 odešel za duhu další z matadorů útulku – Flin. Do útulku přišel už 27.6.2012 jako pětiletý chlapák. Nicméně tehdy byl nedůvěřivý a měl „přeblesky“, že se většinou na ostatní psy rozčílil natolik, že chtěl sežrat i ošetřovatele a musel se nechat „vychladnout“. Já jsem ho už takového nezažila. Nastoupila jsem v roce 2016, kdy už byl Flinďa starší, vyklidněný pán. Nicméně, když bylo potřeba jej ošetřit nebo naočkovat, stále dokázal vrčet tak, že jsme se báli, že náhubek rozbije už jen tím vrčením 🙂 Byl to jeden z takových mých učitelů, kteří mi ukazovali, že nic není, jak se zdá.  Pamatuji si, jak jsem jej poprvé fotila ve výběhu a on najednou lítal jako blázen, jakoby mi chtěl ukázat, že na to přece ještě má.

Flin miloval procházky, pobíhání ve výběhu, naparoval se před fenkami ve vedlejším výběhu a nejvíc ze všeho miloval pamlsky. Mazlem se však nikdy úplně nestal. Poslední rok už měl hodně svůj svět, špatně viděl, testy ukázaly, že má snad všechno špatně, ale stále si dokázal užívat života. Nicméně všechno má svůj konec a na Flinďovi bylo už vidět, že spíš přežívá, než žije. Díky za všechno kamaráde. Naučils mne respektu, obezřetnosti a byls jednou z mých výzev. Ty, Bones, Ajax a Týna, vy jste byli v mých útulkových začátcích mí největší učitelé a budu si vás vždycky pamatovat. Mám vás všechny moc ráda. E.T.

evidenční číslo:
1788
jméno:
FLIN
plemeno:
KŘÍŽENEC
pohlaví: PES
věk: 12 ROKŮ
velikost: VELKÁ
tetování: NE
MIKROČIP: NE
odblešení,odčervení: ANO
vakcinace:
nález:
27.6.2012 OLOMOUC
povaha: NEDŮVĚŘIVÝ HLAVNĚ K MUŽŮM
pozn:
NEMUSÍ OSTATNÍ PSY, I NA LIDI PROJEVY DOMINACE , 11.11.2014 NAŠTĚSTÍ SE JIŽ DLOUHO U NĚJ AGRESE VŮČI OŠETŘOVATELŮM NEPROJEVILA
2018- velmi špatně vidí, a tak trošku senilní, stále však milující pamlsek i možnost proběhnout se ve výběhu
zdravot. stav: HYPOALERGENNÍ KRMENÍ
sponzor: