FABIÁNA

i v listopadu je Fabiana pořád stejně tvrdohlavá. Tak čekáme, co se bude dít, až se bude hárat, což už by mělo být asi brzy. Na fotkách je při trénování sprintu na polní cestě, takže je to docela rozmazané, protože je hodně rychlá. Zdá se, jako by v sobě měla geny chrta, i když zadek zase vypadá jako z buldoka. Má takový zvyk zakusovat se do pneumatik a koleček například od vozíku či sekačky, tak nevíme, jestli s tím má nějakou špatnou zkušenost, nebo se jenom bojí.

Dobrý den, o víkendu jsme byli s Fabiánou v Doksech u Máchova jezera. Dlouhou cestu autem snášela dobře, v hotelu, na procházkách a v cukrárně se jí líbilo a chovala se slušně. Je vidět, že z některých cizích lidí i psů má někdy strach, na což reaguje chňapnutím. O mnoho většího psa Robina, který také bydlel na hotelu, bohužel v nestřežené chvíli kousla. A také se potvrdilo, že má zminula nejspíše nějakou fobii a pohybující se látky a zvednutou ruku, kupříkladu zatemňování závěsů, natřásání peřin atp. V příloze zasíláme nějaké fotky z výletu. S pozdravem P. a V.Š.

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama