Eny – našla domov

 

edit. : moc děkuji za prezentování fenky k adopci. Už to dokonce vypadalo, že Vám ji budeme muset přivézt do Olomouce, jelikož se dvakrát vrátila od zájemců. Nakonec se stal vánoční zázrak a našla vhodnou rodinu, která je schopna s pejskem pracovat a potvrdili nám, že si ji nechají.
Prosím tedy o zrušení inzerátu  a ještě jednou moc děkujeme za pomoc.

 

Jedná se o čtyřletou fenku křížence trpasličího pinče (očkovaná, čipovaná, není kastrovaná). Jmenuje se Eny. Je velmi aktivní, hravá, mazlivá. Žila se seniory v bytě. Z vážných zdravotních důvodů majitelů (dlouhodobá hospitalizace), není nadále možná péče u původní rodiny.

Aktuální pobyt pejska je v Jindřichově (okres Přerov) – je to cca 10 km od Hranic na Moravě. Není ale problém pejska někam přiblížit, pokud by bylo potřeba. Rádi se potom se zájemci domluvíme, pokud by neměli možnost pejska vyzvednout, to je to nejmenší. Pejsek byl babičky, která musí být dlouhodobě hospitalizována v nemocnici, poté už bude zřejmě v domově pro seniory. Bohužel máme všichni v rodině velké psy (feny), takže přijetí je velmi komplikované. Proto Vám moc děkujeme za sdílení.