Eny – našla domov

 

edit. : moc děkuji za prezentování fenky k adopci. Už to dokonce vypadalo, že Vám ji budeme muset přivézt do Olomouce, jelikož se dvakrát vrátila od zájemců. Nakonec se stal vánoční zázrak a našla vhodnou rodinu, která je schopna s pejskem pracovat a potvrdili nám, že si ji nechají.
Prosím tedy o zrušení inzerátu  a ještě jednou moc děkujeme za pomoc.

 

Jedná se o čtyřletou fenku křížence trpasličího pinče (očkovaná, čipovaná, není kastrovaná). Jmenuje se Eny. Je velmi aktivní, hravá, mazlivá. Žila se seniory v bytě. Z vážných zdravotních důvodů majitelů (dlouhodobá hospitalizace), není nadále možná péče u původní rodiny.

Aktuální pobyt pejska je v Jindřichově (okres Přerov) – je to cca 10 km od Hranic na Moravě. Není ale problém pejska někam přiblížit, pokud by bylo potřeba. Rádi se potom se zájemci domluvíme, pokud by neměli možnost pejska vyzvednout, to je to nejmenší. Pejsek byl babičky, která musí být dlouhodobě hospitalizována v nemocnici, poté už bude zřejmě v domově pro seniory. Bohužel máme všichni v rodině velké psy (feny), takže přijetí je velmi komplikované. Proto Vám moc děkujeme za sdílení. 

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama