ELIŠKA – (Monča)

monca-3 monca-4 monca-5 monca-6 monca-7 monca monca2

Dobrý den,

Dle slibu zasílám aktuální informace a fotky mopsí holčičky Monči, kterou jsme přejmenovali na Elišku. První noc jsme skončili na veterinární pohotovosti, kvůli dusivému dýchání. Nakonec se zjistilo, že vše bylo ze stresu a velkých změn. Eliška je nyní již v klidu. Se svou starší kamarádkou Mafinkou se velmi dobře snáší, dokonce ji neustále následuje a vše dělá podle ní.  Moc jí chutná jíst, takže váhu asi brzo dožene. Na únor chystáme operaci očička. Dle paní doktorky se ve zbytku tkáně udělala cysta. Oko vyčistí, cystu odstraní, seřízne víčka a zašije. Má se čile k světu, moc se jí u nás líbí. Spí samozřejmě v posteli. Nejaktuálnější info je, že dnes začala hárat, takže kastrovaná nebyla. Pokud byste měli pro nás ještě nějaké doplňující informace , důležité pro její zdravotní stav, prosím o zaslání. Jinak je to miláček rodiny a doufáme, že se původní majitel nenajde, protože my už ji nedáme.  Tak jeden příběh se šťastným koncem. Přejeme Vám a všem pejskům ve Vašem útulku šťastný Nový rok 2017.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

L.J.

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama