EIMA (v útulku EMA)

 

Dobrý den,

moc se Vám omlouvám, že posílám slíbené foto malé Emi tak pozdě. Malinko jsme jí změnili jméno, říkáme malému čertíkovi EIMA :-) Je to neskutečný živel, za který je celá naše rodina ( foto na procházce ) neskutečně ráda. Doma jí dělá společnost 2měsíční fenka, kterou jsme si dovezli o den dříve než Eimičku a 3,5 letá fena ( ta se ze začátku držela od štěňat stranou, ale po týdnu trucování je z ní výborná „velká teta“ ). Štěňata si padli do oka, pořád si spolu hrají a navzájem se požďuchují. Ale když přijedu z práce a udělám si kafe za prcky na dvůr, hned je Eima u lavky, počká až si sednu, skočí mi do klína a něžně se přitulí.
Střevní problémy jsme snad už vyřešili, jehněčí z rýží od Happy dogu pro štěňata jí chutnají a hlavně pak je vše jak má být. Jen na procházkách po lese je malinko problém ji trošku uhlídat aby všechno co najde nebaštila :-)
Moc Vám za Eimičku děkujeme, určitě se zastavíme na návštěvu.
Pěkný den
K. L.
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama