DRAHAN – JACK

dsc_0134 dsc_0157dsc_0141 dsc_0131dsc_0147 dsc_0155 dsc_01594574-drahan-5

Evidenční číslo:  4574
jméno: DRAHAN
plemeno:  KŘÍŽENEC
pohlaví: PES
věk:  asi 2 roky
velikost:  VELKÁ
tetování:
MIKROČIP:  ANO
odblešení,odčervení:  ANO
zdrav. stav  28.2.2017 amputace ocasu
nález/v útulku od:
Olomouc/20.11.2016
pozn: Drahan je takové veliké, nohaté, hodně mladé psí „střevo“. Má rád míčky, ale jiné hračky ho celkem nezajímají. Potřeboval by k aktivnímu páníčkovi, nejlépe, který by s ním absolvoval alespoň základní výcvik. K lidem je kontaktní, s ostatními psy jsme jej zatím nezkoušeli.
Bohužel i přes veškerou snahu jej zaměstnat, se Drahan začal v kotci i mimo něj točit za ocasem a honit ho, okusování ocasu se mu dařilo i přes náhubek a tak se musel ocas amputovat. Hledáme aktivní pánečky se kterými by se nenudil .
napsala o něm paní co jej měla na převýchově dala mu jméno Jack na které již slyší :

Jack hledá nový domov. Je to asi roční kříženec beaucerona. Jacka někdo vyhodil a dostal se do útulku v Olomouci. Tam velmi špatně nesl pobyt v kotci a proto přišel k nám do dočasné péče. Jack bez problémů vychází s jinými psy i se všemi ostatními zvířaty kromě koček. Je vycvičený a poslouchá. Není vhodný do kotce a špatně snáší samotu ( stačí mu přítomnost jiného psa a je v klidu). Je velmi, ale opravdu velmi temperamentní a potřebuje sportovně založeného majitele, který mu dá dost příležitostí k vybití energie, na v olomouckém útulku. Prosím o sdílení, aby se Jack zvaný též Nukleární hovado dostal k těm správným lidem, které donutí naběhat dvacet kiláků denně a stane se tak náplní jejich života 😀

Jack alias Drahan je opět v útulku a opět se začíná nudit. Umí povely sedni, lehni, dej pac jen je trošku roztěkaný a tak je potřeba někdy povely zopakovat vícekrát. Jen časté procházky mu nestačí potřebuje zaměstnat hlavně hlavu, aby se nenudil a znovu se nepoškozoval. Najde se aktivní, důsledný trpělivý člověk, který se bude tomuto krasavci věnovat ?