Dasty – hledá nový domov

 

DASTY NAŠEL NOVÝ DOMOV

chtěl bych napsat do jaké situace jsme  se dostali……před skoro 10lety jsme si od vás vzali pejska jménem Dasty……celou dobu jsme se o něho starali a dělal nám radost… dnes jsme ale v situaci kterou jsme nepředpokládali….babča má silné astma…….já zase nemohu chodit ujdu tak par metru a tak se nedovedu pejskovi věnovat….zasloužil by si mladší paničky a budou z něho mít opravdovou velkou radost…..je nám to lito , ze ho musíme věnovat , je nám to opravdu lito ale musíme aby jsme mohli žít……a věděli , ze náš pejsek je v pohode…………..je nám oběma 70let.chtěl jsem se zeptat ……je řádně očkovaný , čipovaný a zdraví.. zasloužil by si ještě život v pohybu co už mu dat nemůžeme….. nejhorší je , že doma ho mít nemůžeme a když je venku ve výběhu stále   štěká což se nelíbí našim sousedům kteří nám stále stěžuji život a budou sepisovat petici na úřad….proto Vás žádám a prosím…..vemte si Dastíka zpět……máme sice jen důchod ale mohli bychom přispívat na jídlo……prosíme ještě jednou aby se mohl vrátit k Vám
doufáme , že naši prosbu vyslyšíte a čekáme na odpověď

 

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama