AJLA

Dobrý den,

z důvodu velké separační úzkosti mé fenky jsem nucena najít jí nového pána, a tímto Vás chci poprosit o pomoc s jeho hledáním.

Jedná se o fenku maltézského psíka, jmenuje se Ajla a bude jí 9 let. Už od štěněte měla potíže zůstat sama doma. Jinak je velmi hodná a nenáročná, zvyklá na děti (máme dvouletého syna), pokud jí zrovna nezlobí. Procházky má ráda ale žádný velký pohyb nepotřebuje.
Nejlépe jí bude u lidí v důchodovém věku, kteří nejsou úplně aktivní a zdržují se kromě nákupů a lékařů doma. Nejraději dělá lidem společnost na sedačce.

Nikdy jsem ji nijak necvičila, takže poslouchá na základní povely, je zvyklá spát ve svém pelíšku a zdržovat se pouze na zemi.
Během jejího života ji neprovázely žádné nemoci, má akorát potravinovou alergii, kterou řešíme již od jejího roku stejným krmivem.
Loni na podzim byla na vyčištění zubního kamene a jednou měla potíže s páteří, neměla by chodit do schodů, jako všechny malé plemena psů.

Její srst vyžaduje zvláštní péči buď česáním a nebo jednou za 2 – 3 měsíce stříháním na krátko.

Problém nastává, když zůstane doma déle než tři, čtyři hodiny sama.

Je mi to velmi líto a pokud se dostane Ajla do milých rukou v Olomouci a jeho blízkém okolí, jsem schopná pomoci hlídáním případně hradit krmivo a zařídit stříhání. S Ajlou půjdou samozřejmně všechny její potřeby jako je pelíšek, misky, obojek, náhubek, hřebeny atd.

 

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama