COCOA ( v útulku Dajen)

dajen

Dobrý den,
chtěli jsme moc poděkovat za DAJENa. Říkáme mu nově COCOA tedy koukou – vybrali to kluci, protože mají moc rádi kakao a on je tak hezoučky hnědý. Musím říct, že je zlatíčko a rozhodně mezi nás všechny „zapadl“. S kočkama si zatím chce hrát – máme dvě – a nechápe proč ony s ním ne, ale jak Lili, což je naše 5ti letá labradorka tak Smokey, to je ten malý půl roční kříženeček ho už vzali do party a lumpačí všichni spolu. I když nejkrásnější jsou chvíle mazlení a spánku na pohovce :-)
Uvidíme, jak bude veliký, ozvu se znovu, až „doroste“. Manžela dnes zastavila na ulici paní říkala mu, jak jsou všichni tři dohromady krásní. I my jsme na ně pyšní. Mě se stal opak, kdy na mne byl starší muž nepříliš příjemný právě kvůli počtu psů. Byla jsem moc ráda, že existují i lidé, kteří to vnímají pozitivně :-)

Jana Bellova

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama