Chewie – VM

 

evidenční číslo: 6884
jméno: Chewie
plemeno: KŘÍŽENEC
pohlaví: PES
věk při příjmu: *25.6.2018
velikost: VELKÁ  35  KG
tetování:
mikročip ano
Odblešení / odčervení: ANO / ANO
vakcinace: ano
Nález / v útulku od: převzat od majitele /1.12. 2020
Zájemci o adopci dotazník https://www.olomouckyutulek.cz/dotaznik-pro-zajemce/
Poznámka: Chewieho jsme přijali na základě prosby spolku Unie práv zvířat. Původně pochází ze Slovenska, našel domov v rodině poblíž Kyjovova, po půl roce soužití se však upnul na majitelku a chtěl ji hlídat i před dětmi z rodiny. Měli strach o děti a tak se rozhodli jej dát pryč. Zájemci na něj se našli hned, jenže bydliště mají v Olomouci a dojíždět takovou dálku každý den na zvykačku nebylo možné. Proto jsme byli osloveni, zda nepomůžeme. A tak se i stalo Chewie je v útulku a každý den za ním dochází zájemci o adopci. Tak snad vše dobře dopadne a brzy odejde do nového domova.

Zvířatům pomáháme rádi a to dokonce i v případě, že nás oslovil spolek, který nemáme zrovna v oblibě a to z několika důvodů. Jako jeden z důvodů je to, že rádi volají po tom, že by psi neměli být hrazeni městem ani obcemi, že je potom útulky drží pro peníze. Útulek máme již od roku 1991, kdy se také začínalo, jen díky darům štědrých dárců, trvalo roky nežli města a obce převzali svou povinnost na sebe a naučili se za službu zaplatit. No a po pár rocích, se začínají ozývat jiní, kteří to co se podařilo zase ničí .

 

 

sponzor:

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama