Kontakt
Adresa: Areál letiště, Neředín 726, Olomouc
Tel.: 583 210 759
Otevřeno: 14.00-16.00h
Email: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Car a Jekota

Jekota i Car se sžívají s novou smečkou. Jekota je moc přátelský a milý, rád se mazlí a zbožňuje děti, trochu prohání kočky, ale spíš ze zvědavosti. Car je taky přátelský, děti má rád, ale je o dost temperamentnější. Kočky už ho moc nezajímají, ale králík Pepin je jeho velká slabost, většinu času na zahradě tráví jeho vyštěkáváním, ale nezdá se, že by ho chtěl ulovit. Zatímco Jekota většinu dne prospí, Car běhá po domě a hodně štěká. Zkoušela jsem ho vzít na delší procházku do přírody, ale moc se mu to nelíbilo, pořád se chtěl vrátit. Možná byl nervózní, že s námi nešel Jekota, kterého jsem raději vzhledem k jeho fyzickému stavu nechala doma. S naším psem Alfem, jedenáctiletým staffbullem, oba vycházejí v pohodě. Nejdříve se zvědavě očuchali a teď si sebe nevšímají. Jediná fenka ve smečce, devítiletá Eimy, fena AST, vládne celé smečce pevnou rukou, ani jeden ze psů se jí neodváží odporovat.

Dnes jsme byli poprvé na společné procházce s celou smečkou (manžel, já, 2 děti, Alf, Eimy, Jekota a Car). Náš čtyřletý syn Ondrášek  vedl na vodítku Jekotu, dvouletá Andrejka mi pomáhala vést Cara a manžel měl na starosti Alfa s Eimy. Procházka se všem líbila, i když byla jen asi půlhodinová, ale kvůli dětem, Jekotovi, manželovi po viróze a počasí jsme to radši nepřeháněli. Jekota s Carem hodně značkovali a očuchávali se s místními psy,štěkajícími za plotem.

S pozdravem
Markéta V.
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama