Kontakt
Adresa: Areál letiště, Neředín 726, Olomouc
Tel.: 583 210 759
Otevřeno: 14.00-16.00h
Email: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

BOBÍK – (v útulku Eman)

EMAN (5) EMAN (3) EMAN (2) EMAN EMAN (6)

 

Dobrý den,

 

V pátek 1. 4. jsem si od vás odvezla jezevčíka Emana, teď už Bobíka :-). V příloze posílám pár fotek, nejsou nic moc protože Bob je pořád v pohybu, jen ať vidíte, že se má dobře a je spokojený. U veterináře jsme zjistili, že má jen jedno varle, je tudíž vyřazený z chovu a to prý mohl také být důvod proč se ho nějaký ha..zl zbavil.  Podle pokousaných uší, čenichu a hlavy to snad dokonce vypadá že byl v nějaké množírně, kde ti psi po sobě „jdou“… Jinak je OK, dostal tabletku na opakované odčervení a za týden máme ještě přijít na nějaké přeočkování. Chutná mu, tak snad brzo i přibere. Doma je hodný, neštěká ani nedělá nepořádek,  jen venku je zatím bojácný, pomalu si ale už zvyká na okolí, na lidi i psy ze sousedství.

 

Jak budu mít chvíli času, pošlu vám do útulku nějaké granule. Přeju ať se vám daří a máte co nejmíň těch chudáčků v kotcích. Určitě ještě nějaké fotečky taky budou.

 

Zdravím

 

Marta Hrušková

 

Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama