Kontakt
Adresa: Areál letiště, Neředín 726, Olomouc
Tel.: 583 210 759
Otevřeno: 14.00-16.00h
Email: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Bettynka – Deo Gee

DSC_0010 DSC_0011 DSC_0044 DSC_0066

Ahoj, jmenuji se Bettynka, mám 1 rok a 2 měsíce a už odmalička jsem opravdu číslo. Jsem velmi živá a přátelská.  V Olomouckém útulku jsem vyrůstala do svých 6 týdnů se svou maminkou a čtyřmi sourozenci. V útulku jsem se jmenovala Deeo Gee, ale páníčci mě přejmenovali na Betty.  Bydlím v malé vesničce s velkou zahradou, po které ráda proháním svého kočičího kámoše Mikiho. Miluji pániččiny květiny, nejvíce ty barevné, a proto je v dlouhých chvílích vyhrabávám a ukusuji jim květy. Chci být zdravá, tudíž jím i ovoce a zeleninu. Jsem nenáročná, a tak se na zahradě obsloužím sama. Nesnáším samotu, proto páníčky po jejich příchodu vždy vřele přivítám. Miluji dlouhé procházky, aportování a čvachtání ve vodě. Mám mlsný jazýček a občas i ulovím něco dobrého ze stolu. Ale já za to přeci nemůžu, jsem labrador, a ten to má už prostě v genech.  😉

Přeji všem pejskům hodně štěstí, zdraví a aby dostali šanci, tak jako jsem ji před rokem dostala já.
Nový účet pro dary – pozor
776655733/5500
IBAN: CZ5500 0000 0007 7665 5733
BIC: RZBCCZPP
Odkaz na transparentní účet
Převeďte, prosím, trvalé příkazy na dary z mBank na transparentní účet.
Chcete nás podpořit?
 
Facebook

Rádi bychom poděkovali firme BRIMO za podporu darovali nám party stan 3×3. 

Už nás nic nerozhází, ani nepřízeň počasí ani složité stavění stanu, který využijeme při dnu otevřených dveří, nebo na akcích pro útulky.

Děkujeme

Švédská střešní krytina BRATEX a realizační firma STŘECHY – MALÍČEK jako sponzoři materiálu a pokládky střechy vč. dřevěného krovu rekonstruovaného domu pro pejsky a kočičky.

Finanční zdroje na naši činnost jsou z darů a ekonomické činnosti. Nejsme příspěvková organizace.

Reklama